Životopis

Životopis - TRL

7. října 2010 v 11:56
Tady si můžete přečíst stručný životopis Lary Croft pro díl Tomb Raider: Legend. Ten se od životopisu pro předešlé díly poměrně dost liší:
Lara Croft se narodila v nemocnici v Surrey Lady Amelii Croftové. Jejím otcem byl proslulý archeolog, Lord Richard Croft, poslední hrabě z Abbingtonu.
Když bylo Laře devět let, přežila letecké neštěstí, při kterém zemřela její matka. Po neuvěřitelném desetidenním pochodu z místa nehody až do nepálského Káthmándú se jí ujal otec, archeolog Richard Croft, hrabě z Abbingdonu. O něj přišla Lara v patnácti letech.
V den svých osmnáctých narozenin a po smrti svého otce Lara zdědila majetek Croftů a stala se hraběnkou z Abbingdonu, v pořadí již jedenáctou. Od té doby dokázala objevit už šestnáct důležitých archeologických nalezišť.
Někdo o Laře říká, že je geniální archeoložka, jiný zase, že je jen obyčejná hledačka pokladů. To, co dokázala, mnozí pokládají za nepodložené pověsti; Lady Croftová málokdy odpovídá na všetečné dotazy médií a její práce i život jsou zahaleny tajemstvím.
Lara Croft je tak stále předmětem divokých spekulací a bouřlivých debat. Rozhodně je jednou z nejtajemnějíších a zároveň nejúžasnějíších žen součastnosti.
 
 

Reklama