Moje kecy

Nová klikací ikonka

25. února 2011 v 14:33 | MissTR
Konečně jsem se přemohla a udělala si klikací ikonku. Umístím ji do menu a jestli budete chtít něco skopírovat (o tom silně pochybuji) tak ji můžete použít místo zdroje.

Já věděla, že to nemám dělat....

17. února 2011 v 16:13 | MissTR
Každý už asi viděl, slyšel o seriálu Vampire diaries a, že je velmi oblíbený. Raději jsem si řekla, že se na něj dívat nebudu a víte proč? Jakmile se podívám na nějaký film či knížku která má druhý dil tak ho ihned musím vidět. Stejné to bylo s twilight sagou. První jsem se šla do kina podívat na film pak jsem si koupila knížku. Nakonec jsem si koupila všechny díly a některé i v angličtině. Víte kolik mě to stálo? :) Nejen peněz (nechci si stěžovat), ale i toho času. Pak mě to pustilo a o upíry jsem ani nezavadila. Až do teď. Hodně jsem se nudila tak jsem si přeci jenom koukla na jeden díl a přišlo mi to hodně podobné twilight. No a teď nebudu mít klid dokud nebudu vědět jak to dopadlo. Tak se mějte a já du zkouknout na další díl :)


Svatý Valentýn nebo...

14. února 2011 v 16:51 | MissTR
Dnes je svatý Valentýn to ví snad každý, ale je i jiný vyznamný den. Nevíte?
Lara má narozeniny! :) Kolik jí vlastně je? Někde se píše,že 44, ale já nemám ponětí.
Vyrobila jsem takové malé přáníčko. Snad se líbí :)
Happy Birthday Lara

Krásná.cz - Co to proboha je??!

17. ledna 2011 v 15:24 | Miss-TR
Já vím, že tohle na tento blog  naprosto nepatří, ale chtěla bych se k tomu nějak vyjádřit. Každému se to nejspíše stalo ... Odhlásíte se a místo na blogu vaše oči spočinou na tomto ↓
Tvé nové seběvedomí :)
Ještě, že jsem v administraci našla jak zrušit aby mě tam přestali přesměrovávat :) První věc která mě na tom všem nejvíc štve jak nám to nova nutí. Na každé stránce vidím  růžovoučký nápis KRÁSNÁ.CZ. A druhá.... počkat vlastě tohle mě štve ještě víc ... kdo těm holkám dal nálepku '' Ty nejlepší blogerky'' stačí se podívat na blog jakékoliv z těch kolek a zjistíte, že to jsou holky zahleděné jen do sebe, zajímající se jen o to jestli mají nejnovější sestřih nebo nejmódnější oblečení. Jejich blog je plný jejich fotek s našpulenou pusou atd... Podle mě tyhle holky jenom machrujou a vživotě se jim žádná věc o kterých píší nestala.

A navíc ty články, nějaké musím přiznat se dají použít, ale úplně stejné články najdete v jakémkoliv dívčím časopise nebo jeho webu. A ty rady ..... například ZDE nebo ZDE. Nepříde vám to trochu přehnané radit tohle patnáctiletým holkám? 

Zhodnocení - 
         Podle mě je web krásná.cz jen pro malé naivní holky a nikdo s trochou inteligence tam ani              nepáchne.

Ehm... Neaktivita

4. ledna 2011 v 18:43 | Miss-TR
Omlouvám se, ale tento a příští týden ode mě nic moc nečekejte. Jak víte, tak se teď uzavírají známky a já na tom nejsem zrovna růžově. Dva týdny před vánocemi jsem chyběla a tak musím dohánět. Pokusím se zapracovat na nějakém tom designu, ale to bude asi vše. 

New Design

26. prosince 2010 v 11:19 | Miss-TR
Co říkáte na nový design? Chtěla jsem udělat něco podobného designu Anniversary Egypt, ale v zelené. Dokonce se mi povedlo menu :) Tak pište do komentů jestli si ho mam nechat.

Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 16:54 | Miss-TR
Doufám, že se těšíte na dárky. Já už svoje dostala :) takže už mam po Vánocích. Tak se mějte a ještě jednou vše nej k Vánocům:)

Omluva

19. prosince 2010 v 12:17 | Miss-TR
Chtěla bych se omluvit blogu trparadise a jeho adminům, že jsem napodobovala jejich díla, ale žádné obrázky jsem nezkooírovala to je, ale fuk. Prostě se mi tak líbila, že jsem chtěla aby má díla byla taky tak hezká, ale to není omluva. Když jsem si přečetla ten článek tak jsem obrázky samozřejmě smazala. ještě jednou se omlouvám a doufám, že mi admini odpustí.

Můj názor na Core Design a Crystal Dynamics

24. října 2010 v 22:58 | Miss-TR
Jak už všichni víme tak Eidos vyhodili Core design už docela dávno a to byla podle mě chyba. Core Design odvedli úžasnou práci prvních šest her mělo opravdou story narozdíl od Legend né, že bych neměla TR: L ráda je to můj druhý nejoblíbenější díl a první je TR: AoD nechápu všechny ty recenze kde hru odsuzují jako propadák. Podle mě má AoD nádhernou story ovládání sice není bezchybné a není to klasická Tomb Raiderovka, ale opravdu mě naštvalo když je potom hned vyhodily. Byla jsem zklamaná, že už se nikdy nedovím jak to dopadlo s Kurtisem.... Crystal Dynamics se až moc zaměřují na grafiku a upřímě si řekněme že grafika není všechno.

No co se dá dělat každý má svůj názor.
 
 

Reklama