Tomb Raider - Legend - Lokace

15. března 2011 v 16:22 | MissTR
V Tomb Raideru Legend je systém - 1 lokace - 1 level.
Levelů je celkově 9 ...

Bolivia
Lara zde pátrá o chrámu prastarém chrámu Tiwanaku, kde by podle své přítelkyně Anyi měl ukrývat kruh ve kterém zmizela Lařina matka, když byla Lara ještě dítě.
Cestu jí však skříží žoldáci najatí jistým Jamesem Rutlandem mladším, který vlastní jeden frament Excaliburu... pradávného meče krále Artuše, který podle všeho spouští mechanismus kameného kruhu.


Peru
Lara se vydává patrát ve své minulosti, upřesněním po své straré známé Amandě Evert. Na náměstí se setká se svou přítelkyní Anyou. Poté je napadnou žoldáci, Anya uteče a Lara si to s nimi vyřidí. Pak nasedne na motorku a dohoní Anyu a zbaví se zbytku žoldáků. Poté se s Larou můžete podívat do minulosti...


Japan
Lara jede navštívit svého starého známého Takomota (dál si nepamatuju). Chce od něj jeden fragment excaliburu, který Takomoto ukradl z japonského muzea. Takomoto jí ho samozřejmě po dobrém nedá a proto začíná honička po mrakodrapech, kterou Lara jistě vyhraje.


Africa, Ghana
Lara je na cestě za Rutlandem, za jeho fragmentem. Rutland je skrytý ve pralesním chrámu obklopen svými žoldáky. Než se k němu dostanete tak budete muset vyřešit pár hádanek a utéct pár balvanům. :)


Kazachstan
Lara se vydává do staré sovětské stanice, kde najde štít rytíře Lancelota a taky se s jistotou dozví, že je Amanda naživu. Amanda je sice živá, ale na Lara pěkně naštvaná. Proto na ní pošle entitu, kterou ovládá prostřednictvům kamenu co našla v hrobce Peru.


England
Podle mapy na Lancelotově štíte se hrobka krále Artuše nachází přímo tady. Lara prozkoumá staré muzeum, ale pozná, že takhle hrobka nevypadá. Probourá zeď a najde to co hledala. Ohňové pasti, kamenné sekery a taky takového roztomilého tunového tvorečka ...


Nepál
Lara se vrací k místu kde spadlo jejich letadlo, aby sebrala matčinu brož, který uvízla ve vraku letadla. Samozřejmě ji čekají Amandini žoldáci aby ji v tom zabránily. Mimo toho také navštíví jakýsi chrám, kde najde spojí fragmenty excaliburu.


Bolivia Redux
Lara se vrátí, aby aktivovala kamený kruh. V tom ji však chce zabránit Amanda a Rutland. Lara je však ve výhodě. Pozabíjí žoldáky a na konec i Rutlanda. Amanda se nasupí a promění se v příšerku. Lara ji porazí, aktivuje kruh a ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doppelganger526 Doppelganger526 | Web | 17. března 2011 v 18:55 | Reagovat

U vodní příšery jsem se zasekla :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama