Pravidla blogu

1. ledna 2011 v 22:17 | Miss-TR

Pravidla Blogu

Určitě všichni znáte pravidla typu zákaz vulgarity, zákaz kopírování, zákaz reklam...., ale pro jistotu si je zopakujeme :)

Pravidlo číslo 1. - Žádné vulgarity. Je zakázáno vulgárně se vyjadřovat k adminům nebo náštěvníkům blogu. Samozřejmě kritiky například grafiky příjmám, ale ve slušném podání! Takový komentář nemažu, aby každý věděl, že to autor asi nemá v hlavě vpořádku. Na vulgární komentář odpovídám stejnou cestou ... vulgárně.

Pravidlo číslo 2. - Žádné reklamy. Nemám ráda, když všude vidím ten samý komentář typu " Zapoj se ke mně do bleskovky. Pls,pls,pls!" Tak takhle ne!

Pravidlo číslo 3. - Kopírování. Ráda vám poskytnu své články nebo grafiku, ale pouze když udáte zdroj a zeptáte se! Když najdu na nějakém blogu svůj článek ještě se skopírovanou anketou a komentáři tak už opravdu nevím na co ty lidi myslí. Pokud opakovaně najdu své články na jiném blogu tak vás píšu na černou listinu.
00

Pravidla SB

Pravidlo číslo1. - Blog. Budu ráda kdyby váš blog byl o Tomb Raideru nebo o nějaké jiné hře. Nespřáteluju s blogy o celebritách atd.

Pravidlo číslo 2. - Komentáře. Neočekávám, každý den budete komentovat, ale jeden komentář za čas mě potěší :)

Pravidlo číslo 3. - Obíhám! Když napíšete " Obíhám" tak je to pro mě jako byste nenapsali nic. Prosím nepište to. Byla bych ráda Za nějaký smysluplný komentář k článku a ne nucené Obíhám!


Tak to by bylo asi vše. Doufám, že pravidla budete dodržovat a, že vás moc neomezuji. :)

MissTR
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucka526 Lucka526 | Web | 2. ledna 2011 v 20:22 | Reagovat

Jo tyhle pravidla dodržuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama